Tlačíme a dodávame

tlačoviny, plagáty, letáky, banery, fotografie, obrazy, darčekové predmety, prezentačné systémy...

Už 16 rokov pomáhame firmám propagovať svoju činnosť. Komplexnou ponukou služieb od grafického návrhu až po tlač alebo realizáciu, ktorá prekonáva vaše očakávania. Našim krédom je stále maximálna kvalita výstupu v čo najkratšom možnom čase.
Expresná tlač zákaziek
Vstupná aj výstupná kontrola
Prijateľná cena

Sme  tlačiarenska a dizajnérska spoločnosť, snažiaca sa pomôcť firmám, inštitúciám, združeniam, klubom alebo jednotlivcom osloviť zákazníkov nápaditou reklamou za dostupnú cenu. Poskytujeme množstvo tlačových služieb pre firmy všetkých veľkostí. Ponúkame širokú škálu propagačných a reklamných materiálov, ktoré pomáhajú pri vytváraní pôsobivej vizuálnej komunikácie Vašej spoločnosti a  pomáhajú komunikovať vaše posolstvo potenciálnym zákazníkom.

Dôraz na kvalitu

Naše tlačiarenské stroje sú prvotriedne skalibrované, pre poskytnutie tých najvernejších farieb. Aj pri opakovanej zákazke sa môžete spoľahnúť na rovnaké farebné podanie výtlačkov. Pri veľkoplošnej komerčnej aj fotografickej tlači máme sklalibrované jednotlivé média a používame iba originálne atramenty pre najvyššiu možnú kvalitu.

Vstupná aj výstupná kontrola

Vaše grafické podklady sú pred tlačou našim grafikom skontrolované. V prípade ľahko odstrániteľných nedostatkov riešime úpravu podkladov sami, po konzultácii s klientom. Tlačových technológií je mnoho. Odporučíme Vám ten najvhodnejší spôsob tlače pre Vašu zákazku. Výtlačky sú pred finalizáciou a odovzdávaním kontrolované vizuálne, ku klientovi sa dostáva iba maximálna možná kvalita.

Opakovaná zákazka so zľavou

Potrebujete dotlačiť ďalších 200 vizitiek alebo 1000 letákov? Pre stálych registrovaných zákazníkov ponúkame možnosť opakovania zákazky so zľavou. Vaše tlačové podklady si ponechávame archivované po dobu 2 rokov, prípadne podľa dohody.

Grafická práca, pomoc s grafickým návrhom

Nie každý je grafický dizajnér. Vieme Vám pomôcť aj s grafickým návrhom podľa Vašich požiadaviek. Krátke operácie ako je výmena údajov na vizitke, či návrh banera s Vašim logom a nápisom si neučtujeme. V prípade grafických prác nad 15 minút je naša hodinová sadzba 24€ s DPH za hodinu.